• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Tin Coffee - Online Satışa Açıldı!

Ne zamandır almak istediğim Red Clix'i sürekli erteliyordum ancak taksit imkanı olduğunu görünce bugün aldım. Espressoda yararlı olacağını umuyorum.

Ne zamandır almak istediğim Red Clix'i sürekli erteliyordum ancak taksit imkanı olduğunu görünce bugün aldım. Espressoda yararlı olacağını umuyorum.
Comandante'yi ilk aldığımda yanında red clix de almıştım. Kutusundan çıktığı günden beri standart aksı bir kez bile kullanmadım. Espresso veya filtre fark etmeksizin sürekli red kullanacaksınız endişe etmeyin. :)

Merhabalar Togay bey.
Comandante için belli bir garanti süresi var mıdır?
Nitro blade burr ömür boyu garantili midir hiçbir şey olmaz mı? :)

Cmd kendi sitesinde burr lerin ömür boyu götüreceği yazıyor. Bu ibare satın almamda büyük etken oldu açıkçası. Tabi garanti ile ilgili kısmına Togay bey en doğru yanıtı verecektir. :)

cmd.jpg

Merhabalar Togay bey.
Comandante için belli bir garanti süresi var mıdır?
Nitro blade burr ömür boyu garantili midir hiçbir şey olmaz mı? :)

Merhaba,

Burr set için konuşacak olursak kişisel kullanımda çok çok uzun yıllar hiç sorun olmayacaktır. Diğer parçalarla ilgili de fabrika da biz de hep çok iyi niyetli ve kullanıcı odaklı yaklaşıyoruz zaten. :)

Merhaba,

Burr set için konuşacak olursak kişisel kullanımda çok çok uzun yıllar hiç sorun olmayacaktır. Diğer parçalarla ilgili de fabrika da biz de hep çok iyi niyetli ve kullanıcı odaklı yaklaşıyoruz zaten. :)
Kesinlikle. 🙂🙏
Mesela benim çevirme kadranındaki 3 adet bilya dan 1 tanesi düşmüş.😑
Togay bey derhal yeni kadran yolladı.😊
Hem de ücretsiz. 🙏🧿

Ben de almadan önce bunu merak etmiştim ama aldiktan sonra çok da gerekli olmadığını anladım.Cok şukur duşurup etmedikçe bir sorun çıkartacak parçasi zaten yok.Her noktasina kadar kalite kokuyor.Kuçuk ufak tefek şeylerden de destek alındığını göruyoruz.Kötü niyet olmadığı sürece her türlu destek olacağına inaniyorum.Alma sebeplerimden en önemlisi de buydu zaten.Acaba bozulur mu diye hiç duşunmenize gerek kalmıyor.

Tin Coffee, müşteri memnuniyeti konusunda bence en iyi firmalardan birisi. Garantisi biten değirmenimin parçasını ücretsiz değişim yaptığı olmuştu. Aynı şekilde arızalanan kettle'ımı üretici firma ile iletişime geçip yenisi ile değiştirmişti. Kendisine buradan teşekkür ediyorum 😊

Son düzenleme:
Merhabalar,
Origami online olarak satılacak mı? Stokta hangi renkler var? ☺️

Geri