• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Tin Coffee - Online Satışa Açıldı!

raistlin

Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Cafec başlığında kısmi olarak duyurmuştum, şimdi daha detaylı duyuruyu yapalım.

Tin Coffee artık online satışta: www.tincoffee.net

Dilediğiniz gibi üyelik ve sipariş oluşturabilirsiniz, tek çekim ya da taksitli alışveriş yapabilirsiniz. :) Özellikle majör ekipman alımlarında taksit seçeneğinden faydalanmak isteyen arkadaşlarımız oluyordu, umarım faydası olur. 12 taksite kadar alışveriş yapabilirsiniz şu an.

Tüm Comandante'ler ve aksesuarları siteye eklendi.

Bu hafta sonu jestleri şöyle: Comandante'ler için banka transferiyle ödeme fiyatını koruyoruz(230 Euro), beraberinde bir paket Cafec hediyesi var! Comandante majör aksesuarları da birer paket Cafec hediyesiyle gelecek! Küçük aksesuarlarda da indirim göreceksiniz.

Ayrıca Hiroia Jimmy için özel bir indirim ve Cafec hediyesi de mevcut!

100 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde Yurtiçi Kargo ile gönderim ücretsiz.

Peşinen not: Fellow'lar ay sonu gibi varış yapacak! :) :)

Herkese Sevgiler.

Online satış hayırlı olsun! Bence de Tin Coffee için olması bir zorunluluktu. Emeklerinize sağlık.

Fellow için sabırsızlıkla bekliyoruz!

Ulaşılabilirlik ve fiyatları topluca görmek için çok iyi olsu.

Fellow’da hangi modeller olacak? Sadece ekg mi yoksa stovetop modeller de olacak mı?

Hayırlı olsun Togay Bey.

Hayırlı ve bereketli olsun @raistlin

Güzel haberler :)

Hayırlı olsun dostum 👏👍

Merhaba Arkadaşlar,

Dilediğiniz gibi üyelik ve sipariş oluşturabilirsiniz, tek çekim ya da taksitli alışveriş yapabilirsiniz. :) Özellikle majör ekipman alımlarında taksit seçeneğinden faydalanmak isteyen arkadaşlarımız oluyordu, umarım faydası olur. 12 taksite kadar alışveriş yapabilirsiniz şu an.

Bu hafta sonu jestleri şöyle: Comandante'ler için banka transferiyle ödeme fiyatını koruyoruz(230 Euro), beraberinde bir paket Cafec hediyesi var! Comandante majör aksesuarları da birer paket Cafec hediyesiyle gelecek! Küçük aksesuarlarda da indirim göreceksiniz.

Herkese Sevgiler.
hayırlı olsun @raistlin
fellow✌😍

Salgın olmasa bir "Hayırlı olsun" ziyareti yapardık 😂

Hayırlı olsun, fellow termosları sitenizde görmeyi çok isterim, var mı öyle bir plan?

Hayırlı olsun tekrardan, fellowların fiyatları dövizden dolayı iyice meraklandırıyor 😀
Site de taksit imkanı çok güzel olmuş. Anlaşmalı kartlara peşin fiyatına taksit gelse süper olur, müthiş ekonomimiz zaten cebimize darbe vuruyor.

Son düzenleme:
Pek sanmıyorum ama Fellow ODE gelir mi :)

Merhaba Arkadaşlar,

Herkese Sevgiler.
Aslında lafı çok da uzatmak istemiyorum.
Togay bey her zaman noktayı bırakır geçer.
Teşekkürler TOGAY İNAY
🙏🙏🙏

Hayırlı olsun, fellow termosları sitenizde görmeyi çok isterim, var mı öyle bir plan?

İthalat kolaylarsa neden olmasın. :) Genel de açıklamış olayım, distribütörü olduğumuz markalarda getirmediğimiz ürünler varsa ana sebeplerden biri ithalat maliyeti yüzünden satış fiyatının ürünün katma değer ya da fonksiyonunun çok önüne geçmesidir. Orijin ülkesinde 30-35 dolara perakende satılabilecek kimi ürünlerin buraya maliyeti bile(satış değil, maliyet) daha yüksek olabiliyor.

Hayırlı olsun tekrardan, fellowların fiyatları dövizden dolayı iyice meraklandırıyor 😀
Site de taksit imkanı çok güzel olmuş. Anlaşmalı kartlara peşin fiyatına taksit gelse süper olur, müthiş ekonomimiz zaten cebimize darbe vuruyor.

Keşke :) Uygulanan komsiyon bizden kaynaklanmıyor ve bunu da düşük tutabilmek için ciddi uğraştık. Oranlar fena da sayılmaz gerçekten. :) Orijin fiyatların üzerine de çıkmadığımız için maalesef mümkün değil peşin fiyatına taksitli satış.

Pek sanmıyorum ama Fellow ODE gelir mi :)

Daha önce de duyurmuştum, Ode gelecek merak etmeyin. :) Öğütücü grubunda tüm ana uzmanlığımız.

Hatta artık bu uzmanlık ülke tarafına da epey değer sağlıyor çünkü tasarım, yeni model ve yeni teknolojiler için büyük üreticilere doğrudan danışmanlık yapıyorum. İlk günden beri de hayal ettiğim buydu. Gerçekleşiyor. :) Yeni çıkan ve çıkacak olan bazı modeller üretime geçmeden önce Türkiye’ye geliyor final değerlendirme ve değişiklik için. Bu çok özel bir değer benim ve tüm kahve deneyimimiz için.

Sadece Ode da değil. 65mm grubunda ev kullanıcılarına da hitap edecek “3” başka model üzerinde çalışıyoruz. Bunlardan birinin prototipi bitti, final değerlendirmeyi yapıyorum. Biri için burr set çalışıyoruz. Birine de sadece fikir verdim, o yakın zamanda hazır. :)

Geri