• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Niji Coffee Co. Kahve Kavurma Atölyesi

merhaba, 12634 sipariş no’lu urunum hakkinda bilgi almak istiyorum. persembe sabahi siparis gectim, yurtici kargo cuma gunu getirirdi normalde. mail-sms- takip kodu hicbir sey gelmedi.

Afiyet olsun, nasıl demlediğinizi de paylaşır mısınız? Biz de bekliyoruz degass sürecini sabırsızlıkla..
Sitede yazan parametreyi uyguladım suyum arıtma su, comandante 15 klik, abaca filtre.

Sitedeki v60 parametreyi şöyle ekleyeyim;
V60

Öğütücü : 1zpresso k max - 58

Hario 40lı filtre

Su : Nestle

Ketle : Brewista - 92 DERECE

RATİO : 1*15,7

DOSE: 13GR

EXTRACTİON : 20%

45 gr ön demleme 10 saniyede 30. saniyede 90 gr suyu 20 saniye içerisinde , 1:20. de 70 gr suyu 10 saniye içerisinde doküp bir kere spin yapıyoruz .

bitiş 2:15 saniye olacaktır.

La Loma Rom Barrel, 3 yıllık nitelikli kahve serüvenimde içmekten en keyif aldığım çekirdekler arasında zirveye oynayabilir. Başka bir paket daha alamadan bitmesine üzüldüm. Çekirdek resmen şekerleme gibi...

Dipnot: Rodrigo abiyle iletişimi olan arkadaşımız varsa rica etsin, TR'e bir iki çuval daha paslasın üretip.
afiyet olsun , beğendiğinize sevindim...
yeni seçkide tatlı kahvelerimiz olacaktır :coffee::coffee:

5gundur siparisim hakkında bilgi almaya calisiyorum. ne sms ne mail hicbir sey yok. ne kadar iyi roaster olursanız olun en nihayetinde halkla iliskili ticari bir kurumsunuz. bir daha da siparis vermem

5gundur siparisim hakkında bilgi almaya calisiyorum. ne sms ne mail hicbir sey yok. ne kadar iyi roaster olursanız olun en nihayetinde halkla iliskili ticari bir kurumsunuz. bir daha da siparis vermem
Merhaba,
Nasılsınız?
Takip numaranızı iletir misiniz? 🙏🏻

Sizlere E mail yolu ile iletişime geçtik. Bir kahve çekirdeği hakkındaydı. Fakat dönüş alamamıştık. Bu yüzden siparişi bekletmemiz gerekmekteydi. 😊sizlere tekrardan iletiyorum.
Sevgiler.

La Loma Rom Barrel, 3 yıllık nitelikli kahve serüvenimde içmekten en keyif aldığım çekirdekler arasında zirveye oynayabilir. Başka bir paket daha alamadan bitmesine üzüldüm. Çekirdek resmen şekerleme gibi...

Dipnot: Rodrigo abiyle iletişimi olan arkadaşımız varsa rica etsin, TR'e bir iki çuval daha paslasın üretip.
Ben de aynı fikirdeyim.
Elinde olan varsa, espresso olarak da denemelerini öneririm.

Sizlere E mail yolu ile iletişime geçtik. Bir kahve çekirdeği hakkındaydı. Fakat dönüş alamamıştık. Bu yüzden siparişi bekletmemiz gerekmekteydi. 😊sizlere tekrardan iletiyorum.
Sevgiler
şimdi tekrardan baktım ama spam dahil nijiden gelen hiçbir mail yok. öte yandan cumartesi günü buraya durumu belirten bir yorum ve size özelden bir mesaj atmıştım. ben size mesaj atmamış ve hatırlatmamış olsam müstakilen yoğunluktan kaçmış derdim de. neyse. kalan kısmı dm üzerinden konuşuruz. hayırlı işler dilerim.

Slm. 12656 sipariş no bilgi alabilirmiyim ne zaman çıkacak acaba ?
@Niji Coffee Co.

Benim siparişim bugün elime ulaştı. Nijiden daha sonra sipariş verdiğim kardeş firma bir günde elime ulaştırmıştı kahveyi neyse ki yoğunluktan olur böyle şeyler. %25 indirim yapıp nitelikli kahve kavurup insanlara ulaştırmak kolay değil.

şimdi tekrardan baktım ama spam dahil nijiden gelen hiçbir mail yok. öte yandan cumartesi günü buraya durumu belirten bir yorum ve size özelden bir mesaj atmıştım. ben size mesaj atmamış ve hatırlatmamış olsam müstakilen yoğunluktan kaçmış derdim de. neyse. kalan kısmı dm üzerinden konuşuruz. hayırlı işler dilerim en kısa sürede etkile
bir yanlış anlaşılma olmuş. ali bey en kısa surede iletisime gecip sorunu halletti. tesekkurler.

Son düzenleme:
Kahve kulübü ailesi merhabalar. Umarım iyisinizdir.

Bugün yeni satışa çıkan kahvelerimiz var.

Infinity 2 Laurina - 200 paket
Matruşka 10 - 40 paket
Colombia Alto Cielo - Gesha
Peru El Condor
Rwanda Cyato
Guatemala Rio Azul

Ay başında söz verdiğimiz gibi toplu alıma özel Infinity 2 serisini bugün çıkarttık. Matruşkaya da her zaman ayrı bir talep olduğu için Matruşka 10’da bugün yine satışa çıkardık.
Ayrıca biten kahvelerimiz vardı. Onlarında yerine yenilerini ekledik. Böylelikle toplamda 6 yeni kahve daha satışa sunuyoruz.
Bu yeni eklediğimiz kahveleri bugünden itibaren sepetinize ekleyip sipariş verebilirsiniz ancak kargoları en erken Cuma günü çıkmaya başlayacağız.

Çuvalın dibine gelen, yakında tükenecek kahvelerimiz:

Infinity 1 - Son 6 Paket
Colombia Elkin Guzman Tabi - 8 kg
Honduras La Valentina 7 kg
La Loma Sidra - 12 kg
Brezilya Fazenda IP - 7.5kg

Bu ay stoğu tükenen kahvelerimiz:

Matruşka 9
Endonezya Frinsa Edun #4
Kolombiya La Loma Rum Barrel

Son olarak, kargo şubesi bizi bu ay peşiran etti. Biz toplu alıma hazırdık ama kargo şubesi hazır değilmiş. Biz adreslerde hata yapmamıza rağmen, bazılarınızın siparişlerini eski adreslere, hatta yanlış illere yollamışlar. :( Takip numaraları çok geç girdiler hatta bazen girmediler bile. Normal zamanda yada eski toplu alımlarda hiç bu kadar kargo şubesi ile sorun yaşamamıştık. Bizim için de sürpriz ve yıpratıcı oldu. Kargo ile ilgili olumsuzluk yaşadıysanız çok üzgünüz. Anlayışınız için teşekkürler.

Benim siparişim bugün elime ulaştı. Nijiden daha sonra sipariş verdiğim kardeş firma bir günde elime ulaştırmıştı kahveyi neyse ki yoğunluktan olur böyle şeyler. %25 indirim yapıp nitelikli kahve kavurup insanlara ulaştırmak kolay değil.
Merhabalar efendim,
Umarım kahveleri beğenirsiniz.
Sevgilerimi iletiyorum 🙏🏻

Geri