• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Sonuç Mart 2024 - Kahve Kulübü Toplu Alım Etkinliği

İ2 almadım ama benim sıralamam da aynı. M9> İ#1> M10, M10 bende de bir anlam ifade etmedi halen denemelere devam ediyorum ancak spesifik olarak şunu alıyorum veya bunu içiyorum diyemedim sitede ki reçete ile 2 demleme de acılık baskın dı, nijiden mart döneminde 10 farklı çekirdek aldım genel olarak hepsini severek içiyorum ancak beni en çok etkileyen M9, infinity 1 ki 2 kere sipariş verdim ve Colombia Paraıso oldu. Özellikle Colombia Paraıso ilk siparişimde değildi hediye olarak gelmişti iyiki gelmiş bayıldım çicek, kuru meyveler, aromolar damakta dans ediyor adeta, hemen sipariş verdim ikram ettiğim çogunluk da en çok onu sevdi Türk kahvesinde de çok güzel oluyor ayrıca. Matruşka 9 çok özeldi tadından bağımsız olarak kokusuna vurudum paketi gün içinde 10 kere felan kokluyordum herhalde paketin dibinde 3,4 adet çekirdek bıraktım ki arada halen gidip gelip kokluyorum. Aklıma İnfüze olduğu gelmedi ama sadece Honey oldugunu da düşünmedim açıkcası zira başka bir işleme uygulandığı belliydi.
Keyifli fincanlar alabildiginizi ve sevdiklerinizle beraber beğeniyle tuketebildiginizi duymak çok güzel.Afiyet olsun 😊 Ben 4 deneyim cekirdeginden de çok keyif aldim suphesiz.Ozellikke bahsettiğiniz gibi M9 u bitirmeye kıyamadım 😂 İnfinityler bambaska güzeller zaten söylenecek söz yok ama M10'u içerken de demistim icimden,"bu herkesin hoşlananabilecegi türden bir guzellik değil." diye.Ben kompleksite ve karakter olarak Calibre San Francisco ya çok benzettim aslında.Orada da hardal tadım notasinin bir parçası olarak bir acilik vardı ama malik esintilerle arada kaynayıp gidiyordu.Sizin de dediğiniz gibi ilk 45-60 sn baskın hissettigim o kinik asidite karakteri zamanla tadım sonrası lezzette kaldı ve baskın olarak malik,sitrik karakerde bir asidite ile tatli bir çıktı kaldı.Bence fincanin ılımasına hatta biraz soğumasına fırsat vermek gerekiyor olabilirdi,çünkü parfüm gibi katman katman lezzetler vakit geçtikçe açığa cikabiliyor böyle kompleks cekirdeklerde.Adi üstünde zaten,Matruşka 😂

bende matruşka 10 aldım hatta 2 tane aldım (daha aldığım hiçbir kahveyi deneyemedim) bi Türkiye’ye geliyim bende neyin ne olduğunu yazmak istiyorum malum genelde tadım notalarının çok dışında tatlar aldığım için😅

• Like
Tepkiler: DtB
Keyifli fincanlar alabildiginizi ve sevdiklerinizle beraber beğeniyle tuketebildiginizi duymak çok güzel.Afiyet olsun 😊 Ben 4 deneyim cekirdeginden de çok keyif aldim suphesiz.Ozellikke bahsettiğiniz gibi M9 u bitirmeye kıyamadım 😂 İnfinityler bambaska güzeller zaten söylenecek söz yok ama M10'u içerken de demistim icimden,"bu herkesin hoşlananabilecegi türden bir guzellik değil." diye.Ben kompleksite ve karakter olarak Calibre San Francisco ya çok benzettim aslında.Orada da hardal tadım notasinin bir parçası olarak bir acilik vardı ama malik esintilerle arada kaynayıp gidiyordu.Sizin de dediğiniz gibi ilk 45-60 sn baskın hissettigim o kinik asidite karakteri zamanla tadım sonrası lezzette kaldı ve baskın olarak malik,sitrik karakerde bir asidite ile tatli bir çıktı kaldı.Bence fincanin ılımasına hatta biraz soğumasına fırsat vermek gerekiyor olabilirdi,çünkü parfüm gibi katman katman lezzetler vakit geçtikçe açığa cikabiliyor böyle kompleks cekirdeklerde.Adi üstünde zaten,Matruşka 😂
Sizin reçeteniz neydi birde o şekilde soğumasını izin vererek deneyim.

• Like
Sizin reçeteniz neydi birde o şekilde soğumasını izin vererek deneyim.
Çok daha iyi sonuclar alacaginiz umidiyle ve musadenizle paylaşıyorum.Sitedeki recetesiyle,1zpresso K -Max degirmen,Erikli su,Cafec traditional filtre,hario V60 plastik ve Timemore Fish Pour Pro ekipmanlariyla demlemeyi gerceklestirdim.

Buarada bölüm gereği laboratuvarı kullanıyoruz ve dikkatimi çekti laboratuvarda deney esnasında kullanılan çoğu şeyi kahve demlerken kullanıyoruz çok tuhafıma gitti bir nevi kahve demlemiyorda deney yapıyormuşuz😁

• Haha
Sevgili KahveKulübü Üyeleri,

Mart ayı toplu kahve alımında bizi tercih ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz. Toplu alım için verilen bütün siparişler kargolandı ve hepinize şimdiye kadar ulaşmış olması lazım.

Bu ay sizlere sunabilmekten büyük bir gurur duyduğumuz toplamda 30 farklı kahve çeşidi hazırladık. Bu kadar fazla çeşidi aynı anda Niji Coffee'de ilk defa gördünüz. Genel rutinimizin ötesinde, lezzeti ve çeşitliliği artırmak adına toplu alıma özel bol çeşitli bir çalışma gerçekleştirdik. Bu durum her ne kadar bizim üretimizi olabildiğince zorlasada, sizleri mutlu ettiğini düşünüyoruz. Seçkimizde; İki süper special infinity serisi, iki matruşka serisi, üç farklı geisha, fine robusta gibi bir çok kahve çeşidini sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşadık.

Her bütçeye ve her damağa hitap eden kahve seçkisi oluşturabilmek için titizlikle çalıştık ve bunu başarmış olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Kargoda zaman zaman yaşanan gecikmeler, takip numaralarında aksaklıklar, sizlerin mesajlarına bazen geç cevap vermemiz hatta bazı mesajları gözden kaçırmamız nedeniyle mağduriyet yarattıysak üzgünüz. Ancak, yaşanan bu durumların ay boyunca keyifli ve lezzet dolu bir deneyim yaşamanıza engel olmadığını umuyoruz.

Sizlerin memnuniyeti ve kahve keyfiniz bizim için en önemli önceliktir. Bundan sonraki her kampanyamızda ve her siparişinizde aynı özeni ve kaliteyi sunmaya devam edeceğiz.

Tekrar teşekkür eder, sağlıklı ve lezzet dolu kahve saatleri dileriz.

Saygılarımızla,
Niji Coffee Co

Sevgili KahveKulübü Üyeleri,

Mart ayı toplu kahve alımında bizi tercih ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz. Toplu alım için verilen bütün siparişler kargolandı ve hepinize şimdiye kadar ulaşmış olması lazım.

Bu ay sizlere sunabilmekten büyük bir gurur duyduğumuz toplamda 30 farklı kahve çeşidi hazırladık. Bu kadar fazla çeşidi aynı anda Niji Coffee'de ilk defa gördünüz. Genel rutinimizin ötesinde, lezzeti ve çeşitliliği artırmak adına toplu alıma özel bol çeşitli bir çalışma gerçekleştirdik. Bu durum her ne kadar bizim üretimizi olabildiğince zorlasada, sizleri mutlu ettiğini düşünüyoruz. Seçkimizde; İki süper special infinity serisi, iki matruşka serisi, üç farklı geisha, fine robusta gibi bir çok kahve çeşidini sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşadık.

Her bütçeye ve her damağa hitap eden kahve seçkisi oluşturabilmek için titizlikle çalıştık ve bunu başarmış olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Kargoda zaman zaman yaşanan gecikmeler, takip numaralarında aksaklıklar, sizlerin mesajlarına bazen geç cevap vermemiz hatta bazı mesajları gözden kaçırmamız nedeniyle mağduriyet yarattıysak üzgünüz. Ancak, yaşanan bu durumların ay boyunca keyifli ve lezzet dolu bir deneyim yaşamanıza engel olmadığını umuyoruz.

Sizlerin memnuniyeti ve kahve keyfiniz bizim için en önemli önceliktir. Bundan sonraki her kampanyamızda ve her siparişinizde aynı özeni ve kaliteyi sunmaya devam edeceğiz.

Tekrar teşekkür eder, sağlıklı ve lezzet dolu kahve saatleri dileriz.

Saygılarımızla,
Niji Coffee Co
Sevgili Niji,

Hem buradan hem de mail üzerinden size fatura konusu ile ilgili olarak ulaşmaya çalışıyorum ancak uzun süredir dönüş alamıyorum. İnternetteki telefon numaranı da geçerli değil. Dönüşünüzü rica edeceğim.

Sevgili Niji,

Hem buradan hem de mail üzerinden size fatura konusu ile ilgili olarak ulaşmaya çalışıyorum ancak uzun süredir dönüş alamıyorum. İnternetteki telefon numaranı da geçerli değil. Dönüşünüzü rica edeceğim.
Merhabalar ,

Yarın ilgilenecekler arkadaşlarım .

Geri