• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve Kavuran Firmalar Listesi

NoDRaC

Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Kahve kulübü aylık alımlarını üyelerimize sunduğumuz anketler ile gerçekleştiriyorduk son bir iki aydır çeşitli nedenler ile anketi gerçekleştiremedik. Anketler sırasında bizim aklımıza gelmeyen sonrasında arkadaşlarımızın bu firma neden ankette yok dediği firmalar olmuştu. Hiçbir firmaya haksızlık yapmamak adına bir liste oluşturalım dedik. Anket listesine daha önce alım yaptığımız firmaları eklemiyoruz onları ayrı bir listeye ekliyorum. Bir fikir olarak bir yılını tamamlayan firmaları tekrar listeye ekleyebiliriz.

Alım Yaptıklarımız:
Williams Roastery
Null Coffee
Probador Colectiva
CoffeeNutz
Coffee Mamma
Boxx Coffee
Kahve Fabrikası
Zümrüt Karaca
Coffee Department

Ankete Girecek Firmalar
Baristocrat (21.04.2020)
3Cores
Kimma
Kahvefabrikası
Paperroastery
Zümrüt Karaca
Spada Coffee
Kungpow
Montag
Overdose
Roast and Forund
Coffeereem
At Origin
Coffee Department
Black Ivory
Cleancup
Petra
Kronotrop
No:7
Aroasting Lab
Molecule
Coffee Sapiens
Coffee Manifesto
Story Coffee
RoR
Celcius Coffee
Rafine Espresso Bar

Son düzenleme:
Mayıs ayı oylaması önümüzdeki hafta başlayacak lütfen listede olmayan aklınıza gelen firmaları buraya yazın haksızlık olmasın.

Rafine Espresso Bar ekledim arkadaşlar

Sadece 1 kahveleri var sitelerinde
Sitelerinde değil şu anda WhatsApp üzerinden satışlarını yapıyorlar. Yani sitede görünmeyen Uganda- Bugusi , Ethiopia- Guji gibi kahveleri ve bilgileri mevcut stok durumu bilgisini kendileriyle görüşürseniz alırsınız.

Bu arada Rafine sprudge'un yaptığı son paylaşımda nitelikli kahve için Türkiye haritasında yer verdiği bir adres.

Rafine Espresso Bar San Sebastian Cheesecake yapmıyor muydu, ne zaman kahve kavurmaya başlamış.:D

Sitelerinde değil şu anda WhatsApp üzerinden satışlarını yapıyorlar. Yani sitede görünmeyen Uganda- Bugusi , Ethiopia- Guji gibi kahveleri ve bilgileri mevcut stok durumu bilgisini kendileriyle görüşürseniz alırsınız.

Bu arada Rafine sprudge'un yaptığı son paylaşımda nitelikli kahve için Türkiye haritasında yer verdiği bir adres.
Adamlar erinip sayfalarına ekleme zahmetinde bile bulunmuyorken ben neden whatsapp üzerinden hiç bir bilgisi şeffaf olmayan kahvelerin peşinden koşayım ki... kafadan eleyeceğim bir yer...

Rafine Espresso Bar San Sebastian Cheesecake yapmıyor muydu, ne zaman kahve kavurmaya başlamış.:D
Aşçı kökenli sahibi, barista eğitimini Şerif hocadan aldı yanlış hatırlamıyorsam, Probat'in temsilciliğini alınca kavurmaya da başlamıştır, denemedim ben hiç kavurmalarını.

2014 yılından itibaren kahve kavuran bir işletme tıpkı Petra gibi.

San Sebastian cheesecake'i 2 defa Moda'da tattım çok başarılıydı. İyi eğitime sahip pasta şefleri var.

Bu zamana kadar çok kahve aldım kendilerinden ve vasat çekirdeğe denk gelmedim.
Adamlar erinip sayfalarına ekleme zahmetinde bile bulunmuyorken ben neden whatsapp üzerinden hiç bir bilgisi şeffaf olmayan kahvelerin peşinden koşayım ki... kafadan eleyeceğim bir yer...
Online işlem sisteminde yaşadıkları bir sorundan dolayı sanırım,pandemi sürecinden itibaren kargolarını kendileri dağıtıyor ama zaten toplu alım listesi içindi öneri bu da demek oluyor ki toplu alım yapacak kişi ilgilenebilir konuyla.

WhatsApp üzerinden hiç bir bilgisi olmadığı kanısı da tipik bir önyargı çünkü kahve künyeleri mevcut ve defalarca kahve tedarik ettim kendilerinden böyle bir firma için "şeffaf olmayan" demenin tek nedeni olabilir, bilgi eksikliği.

San Sebastian cheesecake'i 2 defa Moda'da tattım çok başarılıydı. İyi eğitime sahip pasta şefleri var.

Ben de İstanbul'da san sebastian cheesecake için önerilen yerlerin başında gördüğüm için gitmiştim cheesecake yemeye, gerçekten çok lezzetliydi. Kahve konusunda eski olduklarını bilmiyordum, ama sanırım tatlı konusundaki başarıları kahvelerinin önüne geçmiş bir işletme.

Online işlem sisteminde yaşadıkları bir sorundan dolayı sanırım,pandemi sürecinden itibaren kargolarını kendileri dağıtıyor ama zaten toplu alım listesi içindi öneri bu da demek oluyor ki toplu alım yapacak kişi ilgilenebilir konuyla.

WhatsApp üzerinden hiç bir bilgisi olmadığı kanısı da tipik bir önyargı çünkü kahve künyeleri mevcut ve defalarca kahve tedarik ettim kendilerinden böyle bir firma için "şeffaf olmayan" demenin tek nedeni olabilir, bilgi eksikliği.
Firma için değil sizin açıkladığınız kadarı için yaptım o yorumu, bilgi değil sizin açıklama eksikliğiniz... her firmayı bilmek zorunda olduğumuzu, on-line satış sorunu yaşayıp yaşamadıklarını bilmek durumunda olduğumuzu sanmıyorum, yukarıdaki açıklamayı baştan yapsaydınız ben de daha farklı değerlendirirdim...

Firma için değil sizin açıkladığınız kadarı için yaptım o yorumu, bilgi değil sizin açıklama eksikliğiniz... her firmayı bilmek zorunda olduğumuzu, on-line satış sorunu yaşayıp yaşamadıklarını bilmek durumunda olduğumuzu sanmıyorum, yukarıdaki açıklamayı baştan yapsaydınız ben de daha farklı değerlendirirdim...
Anlıyorum ama dediğim gibi tek tek künye paylaşmayı doğru bulamadığım için bu işi ilgilenen kişiye bıraktım, sitede bir kahve olduğunu söylediniz o sadece ona cevaben bir yanıttı ve siz "peşinden mi koşacağım" gibi bir çıkış yaptınız, eğer siz yapacaksanız toplu alımı evet "peşinden koşacaksınız" bir başkası yapacak ise o peşinden koşacak, ben yapacak olsam ben peşinden koşarım, iyi kahvenin peşinden koşmak gerekiyor, her şey armut piş ağzıma düş olmuyor.

Anlıyorum ama dediğim gibi tek tek künye paylaşmayı doğru bulamadığım için bu işi ilgilenen kişiye bıraktım, sitede bir kahve olduğunu söylediniz o sadece ona cevaben bir yanıttı ve siz "peşinden mi koşacağım" gibi bir çıkış yaptınız, eğer siz yapacaksanız toplu alımı evet "peşinden koşacaksınız" bir başkası yapacak ise o peşinden koşacak, ben yapacak olsam ben peşinden koşarım, iyi kahvenin peşinden koşmak gerekiyor, her şey armut piş ağzıma düş olmuyor.

Ben şahsen künyenin paylaşılmasının zorunlu bile olması gerektiğini düşünüyorum. Takip edilebilirlik önemli, kimse cropster’dan bakıp acaba bu mu bahsedilen çekirdek diye araştırmak zorunda olmamalı.

Bakin, ben firmayı ve ürünlerini bilmiyorum, buradaki çoğu arkadaşımın bildiğini de sanmıyorum, yani bu açıklamalar toplu alım için de önemli... bir ürünü tanımanın en iyi yolu, soz konusu kahve ise, onu tatmaktir, doğru mu... bu tabii ki her zaman mümkün olmuyor, o halde firmalar ne yapıyor, ürününü web sayfalarında tanıtıyor, evet künye burada önemli, en azindan ilk intiba için... tabii ki ürünün asıl kalitesi kavurucu mahareti ile son halini alıyor... ha firma online satış sorunu yaşayabilir, o halde bu durumu bilen kisi olarak ilk açıklamanızda bunu belirtirsiniz... diğer türlü ben ve benim gibi durumdan habersiz insanlar onca firma varken whatsapp üzerinden kahve pazarlama durumunu farklı değerlendiririz... burada sorun bende değil eksik açıklama yapan sizde... kaldı ki iyi kahve neye, kime göre, sizi tanımam etmem, neden sizin sözünüzle kahvenin iyi olduğunu düşünüp de peşine koşayım anlamadım doğrusu... önce bir tanıyalım sizi müsadenizle... olur mu...

Geri